Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®
Hakkımızda 14/11/2013

SİTE HAKKINDA

 

Seyhanlar Grup Reklam Ajansı olarak biz “ En Zor, ama En Doğru” olanı yapmaya karar verdik. önem kazanan Internet WEB adresi, E-Posta, GSM gibi adres bilgilerini tasarımlarımızla birlikte Doğunun en kapsamlı firma rehberini oluşturduk. Böylece çağın gereğine uygun bilgilerle yenilenmiş “ Doğunun Nabzı İnternet Reklamcılığı ” hazırlayıp Türkiye ve tüm dünyadan ziyaretçilere sunmak, herkese doğru bilgileri ve iyi hizmeti vermeyi amaçladık.

 

Sitemiz tüm Kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır. Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz.

 

Firmalarımızın şirketimize göstermiş olduğu ilgi ve güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Tabiki en önemlisi sizin desteklerinize ihtiyacımız vardır. Ben ve ekibim adına hepinize sevgi ve saygılarımı sunar, hayırla kalınız.

 

Doğunun Nabzı Seyhanlar Grup Reklam Ajansı Firmasının Bir Markasıdır.