Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®
Gizlilik Politikası 14/11/2013

Dogununnabzi.com Gizlilik Politikası

 

"Dogununnabzi.com" üye kullanıcılarının "Dogununnabzi.com" ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde "Dogununnabzi.com" üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

 

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece "Dogununnabzi.com" çalışanları tarafından görülebilir.

 

2) Üye kullanıcıya ait e-posta "Dogununnabzi.com" ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. "Dogununnabzi.com", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

 

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler "Dogununnabzi.com" ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

 

4) Bu ilkeler ile "Dogununnabzi.com" üye kullanıcıların "Dogununnabzi.com"'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.