Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®
Reklam
Adil Seyhan Tüm-İş Genel Başkan Yardımcılığına Getirildi 11/12/2019

Adil Seyhan Tüm-İş Genel Başkan Yardımcılığına Getirildi

Seyhanlar Group A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Adil Seyhan hafta sonu Kayseri’de gerçekleşen Tüm-İş Konfederasyonu olağan kongresinde yönetim kurulu üyesi seçildi

7 sendikanın bağlı olduğu Tüm-İş Konfederasyonu Türkiye’nin birçok yerinde teşkilatlandı. 2018’den beri Tüm-İş Sendikası İstanbul İl Başkanlığını yapan Seyhanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Adil Seyhan yapılan kongre ile yönetim kurulu üyesi seçildi. Seyhan, yapılan görevlendirme sonucu Genel Başkan Yardımcılığına getirildi. Ülke meselelerini dert edindiğini ifade eden Seyhan, “Burada işveren olabiliriz ama çalışanın, emektarın alın terinin karşılığını alması için de çaba sarf ediyoruz. Çok büyük bir aile olan Tüm-İş Konfederasyonu 3-4 sene gibi kısa bir zamanda Türkiye geneli örgütlenip masada söz sahibi oldu” şeklinde konuştu.

 

KONFEDERASYONA BAĞLI SENDİKALAR

Konfederasyona bağlı olan sendikalar ile ilgili bilgi veren Seyhan açıklamasını şöyle sürdürdü: “Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmetler İşçileri Sendikası, Tüm Genel İş Sendikası, Tüm Enerji İşçileri Sendikası, Tüm Orman İş Sendikası, Tüm Büro İşçileri Sendikası, Tüm Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası, Tüm Petrol İş Sendikası konfederasyonumuza bağlı sendikalardır. Tüm Otel ve Turizm İşçileri Sendikası, Tüm Gıda ve Çay Emekçileri Sendikası ve Motokur Sendikası da konfederasyonumuza bağlanmak üzereler. Zannedersem bu üç sendikamız da 1-2 ay içerisinde işlemleri tamamlanır ve bağlanırlar.”

Bu haber 1783 kez okundu.
Facebook Yorumları