Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Seyhanlar Reklam Ajansı

Gültepe Mah. Eflatun Cad.Aykal Apt.Altı No:1 Bölge Hastanesi Yanı Merkez/Batman
Tel: 0488 212 20 00 Cep: 0544 666 21 72 Fax: 0488 212 20 00
Üye
Seyhanlar Reklam Ajansı
1446926981_dscf0139.jpg

Yetkili Adı
: Mehmet Salih SEYHAN
Adres
: Gültepe Mah. Eflatun Cad.Aykal Apt.Altı No:1 Bölge Hastanesi Yanı
Şehir/İlçe
:

Batman / Merkez

Telefon
: 0488 212 20 00
Cep Tel
: 0544 666 21 72
Faks
: 0488 212 20 00
Sektörler
: Reklam Tabela , Reklam Ajansı , Branda Tente , Basın Yayın Matbaa
Email
: info@seyhanlarajans.com
Web
: http://www.seyhanlarajans.com.tr/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 4 /5)
(55 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 646093 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
   Seyhanlar Reklam Ajansı & Organizasyon olarak 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz. Temel stratejimiz sektördeki en son gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Bütün bunları müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz.. 

 
     Nihai hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatları değerlendirerek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişletmek, Uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm  hizmetleri mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, böylece Türkiye çapında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen, Reklam Ajans firmalarından biri olmaya devam etmekteyiz.
Sözün kısası, kapımız satışlarını arttırmak isteyen herkese açık.
Buyrun SEYHANLAR AJANS’ a gelin, bi’ çayımızı için…
 

MİSYONUMUZ ;
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, web tasarım ve reklamcılık sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.
 

VİZYONUMUZ ;
Reklam ve tanıtım sektöründe, web tasarım hizmetleri, baskı hizmetleri ve Reklam hizmetleri sektöründeki kalitesi  “ Seyhanlar Reklam Ajansı “ isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.
 
Facebook Yorumları