Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Yıldırım Sigorta Acentesi

Diyarbakır Cad. Medicalpark Hastanesi Karşısı No:158 Merkez/Batman
Tel: 0488 214 10 10 Fax: 0488 214 35 58
Üye
Yıldırım Sigorta Acentesi
1422119113_5.jpg

Yetkili Adı
: Hüseyin YILDIRIM
Adres
: Diyarbakır Cad. Medicalpark Hastanesi Karşısı No:158
Şehir/İlçe
:

Batman / Merkez

Telefon
: 0488 214 10 10
Cep Tel
:
Faks
: 0488 214 35 58
Sektörler
: Sigorta Firmaları , İş Takip Büroları , Güvenlik
Email
:
Web
: http://www.yildirimlarsigorta.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 4 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 8807 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Elementer ve sağlık sigortalarında tüm branşlarda hizmet veren şirketimiz, sigortacılığı sadece poliçe satmak olarak görmeyip gerçek anlamda sigortacılık yapmaktadır.

Ön ekspertiz ve risk analizi sigorta ihtiyaçlarının tespiti açısından önemli ilk aşamadır. Sigorta poliçesi ihtiyaç duyulan teminatları mutlak kapsamalı iken ihtiyaç duyulmayacak teminatların alınmaması, poliçe priminin gereksiz yükselmesini önleyecektir.

Ayrıca poliçe süresi içinde sigortalı teminatlarda oluşabilecek herhangi bir değişikliğin mutlaka poliçeye yansıtılması gerekmektedir. Böylelikle teminatlardaki bir artış poliçeye eklenmezse eksik sigorta söz konusu olacaktır. Teminatlarda bir eksilme olduğunda ise primin yüksek sevyede ödenmesine devam edilmiş olacaktır.

Sigorta poliçesinin en önemli aşaması, hasarın gerçekleştiği zamandır. Hasar esnasında sigortalının içinde bulunduğu psikolojik durum sağlıklı karar almasını güçleştirebilecek iken yapılması gereken işlemlerin gecikmesi söz konusu olabilecektir. Acente olarak biz sigortalılarımızın bu durumlarında onlara yol gösterici ve yaşamış oldukları üzüntülerini hafifleterek, hak ettikleri tazminatlarının bir an önce almalarına yardımcı olmaktayız.

Son olarak poliçe yenilemelerinin takibi, poliçelerin zamanında yenilenmesi, teminatlarda var olan değişiklikleri yeni poliçeye yansıtılması da sigortalılarımızın mağduriyete uğramamaları açısından önemli bir adımdır.

Uzman personelimiz, güçlü yapımız ve 15 yıllık tecrübemiz ile daima yanınızdayız.

Facebook Yorumları