Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Özel Cansuyum Kreş

Cevatpaşa Mahallesi Şehit Hüseyin Kayabaş sokak No: 26 Yesilyurt/Malatya
Tel: 0422 238 00 68
Üye
Özel Cansuyum Kreş
1422198783_3.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Cevatpaşa Mahallesi Şehit Hüseyin Kayabaş sokak No: 26
Şehir/İlçe
:

Malatya / Yesilyurt

Telefon
: 0422 238 00 68
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Okullar , Kurs ve Dershaneler
Email
: info@cansuyumkres.com
Web
: http://www.cansuyumkres.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 9391 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

VİZYONUMUZ

 

Geleceğin çocuklarının yetişmesinde pay sahibi olmak adına çıktığımız yolda; çocuklarımız ile işbirliği içerisinde, eğitim alanındaki gelişmeleri ve faaliyetleri sürekli takiple, beklentilerin hep önünde, kalitesiyle örnek gösterilen, önder bir kurum olmak.

 

MİZYONUMUZ

 

Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen, kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu, iç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü, işbirliği ve takım çalışmasına istekli, biz bilincine sahip, paylaşımcı değişik görüş ve düşüncelere saygılı, yeteneklerini ve üretkenliğini kullanabilen, çevreye duyarlı öz bakım becerilerini kazanmış, sürekli gelişime açık, Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen bireyler yetiştirmek.

 

HEDEFLERİMİZ

 

Okul öncesi dönemi, çocuğun gelişim hızının ve öğrenme kapasitesinin en yüksek olduğu yıllardır. Bu yıllarda temeli atılan kişilik yapısının, ileriki yaşlarda aynı yönde gelişmesi yüksektir. Bu nedenle bu dönemde verilen eğitim çocuğun kişilik yapısının temelini oluşturur. Bütün bu etmenler göz önünde bulundurularak, okulumuzda çocuk merkezli eğitim programımız ile çocuklarımızın her alanda gelişimi dikkatle izlenir ve desteklenmeye ihtiyaç duyulan noktalar, birebir ilgi ve paylaşımla geliştirilir.

 

Uyguladığımız eğitim programları ve metotları çerçevesinde öğrencilerimizi; duygu ve düşüncelerini doğru ifade edebilen, araştırmacı, meraklı, girişimci, karşılaştığı problemlere çözüm ve alternatifler üretebilen, kendi kendine karar verebilen, kendi haklarına ve başkalarının haklarına saygılı, yardımlaşma ve işbirliği duygusu gelişmiş, sahip olduğu potansiyel maksimum düzeyde kullanabilen bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

 

 

Facebook Yorumları