Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Birsaş Süt Ürünleri

Organize Sanayi Bölgesi 116.Ada No:4 Merkez/Batman
Tel: 0488 215 18 93 Cep: 0533 138 42 41 Fax: 0488 290 14 66
Üye
Birsaş Süt Ürünleri
1421529721_20312123.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Organize Sanayi Bölgesi 116.Ada No:4
Şehir/İlçe
:

Batman / Merkez

Telefon
: 0488 215 18 93
Cep Tel
: 0533 138 42 41
Faks
: 0488 290 14 66
Sektörler
: Süt Ürünleri , Organize Sanayiler
Email
: info@birsassut.com
Web
: http://www.birsassut.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 2 /5)
(5 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 10185 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda


SÜT

Kaliteli bir ürün ancak kaliteli hammadde ile yapılabilir. Süt üreticilerimize hayvan beslenmesi,hayvan sağlığı,sağım hijyeni ve süt muhafazası gibi konularda, bünyemizde oluşturduğumuz konuya hakim birimlerimizce seminerler veriyoruz.Kaliteli hayvanlardan,bilinçli bir sağım ile elde edilen sütlerimizi, oluşturduğumuz süt toplama merkezlerinde kısa sürede +4 °c ye soğutuyoruz ve keyifle taşıyoruz.

İşletmeye gelen sütlerimizi önce laboratuarımızda testlere tabi tutuyoruz. Gelen sütlerimizde belirlediğimiz Birsaş kalite standartlarını arıyoruz.Biz en büyük hassasiyeti antibiyotikli sütlere karşı gösteriyoruz.Birsaş süt olarak antibiyotik içerikli sütleri kesinlikle işletmeye almıyoruz.

ÜRETİM:

İşletmeye alınan sütleri prosese girmeden önce klarifikatörden geçiyoruz. Bu aşamada sütün içinde görünmeyecek kadar küçük yabancı maddeleri bile ayırabiliyoruz. Temizlenen sütler proseste keyifle ilerliyor.

Birsaş süt olarak sadece kendimize has oluşturduğumuz damak tadları ile geniş bir bölgeye hizmet vermekteyiz. Özellikle yoğurt ve ayran da oldukça iddialıyız. Yoğurt ve ayran üretiminde bugün bir çok yerde birtakım katkı maddeleri kullanmaktadır. Örneğin 1 litre sütten 1 kg. hatta 1 kg.dan fazla yoğurt elde edebiliyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar? Tabiî ki kullandıkları su tutucu kimyasallarla. Bizim farkımız ise tam tersi olmamızdır. Birsaş süt bir litre sütten 650 gr. yoğurt üretmektedir. Bunu nasıl yapıyoruz? Birsaş süt yoğurda işlediği sütü vakum makinesinden geçirmektedir. Bu makine sütün içinde bulunan suyun yüzde 35 ini uçurmaktadır. Ürünlerimizi hiçbir katkı maddesi kullanmadan, tamamıyla doğal olarak üretmekteyiz.

Kaliteli sütlerimizi, kaliteli teknik elemanlarımızla işleyip, içerisine keyif ekleyerek siz değerli tüketicilerimizin karşısına Birsaş ürünlerini çıkarıyoruz.

TEKNİK KADRO:

Laboratuardaki mühendislerimizden, üretimdeki mühendislerimize ve ustalarımıza kadar tüm teknik elemanlarımız alanlarında hayli tecrübeye sahiptirler. Onlarında eşliğinde işletmeye alacağımız vasıfsız elemanlarımızı işletmeye almadan önce eğitimlerden geçiriyoruz. Bu eğitim döneminde başarılı olan elemanları bünyemize katarak işi bilen, bilinçli kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Çünkü bizim işimiz titizlik isteyen, hatayı kabul etmeyen bir iştir.

TEMİZLİK VE HİJYEN:

Biz Birsaş süt olarak keyfinizi kaçıracak hiçbir kirliliğe izin vermeyiz. Bu konuda hiçbir şekilde taviz veremeyiz. Personellerimize temizlik konusunda, sık sık eğitimler vermekteyiz. Kendi yaptığımız temizlikle de kalmayıp, işletme hijyeni için alanında tecrübeli ulusal firmalardan, belirli periyotlarda hizmet almaktayız. Tam bir gönül rahatlığıyla KEYFİM ürünlerini keyifle tüketebilirsiniz.

Facebook Yorumları