Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Uzmanlar Motor Yenileme

Bayındırlık Mah.Özgürlük Bulvarı Ek Sanayi Sitesi C 2/Blok No:117/123 Merkez/Batman
Tel: 0488 214 82 72 Cep: 0506 746 91 95
Üye
Uzmanlar Motor Yenileme
1430767254_Silindir_Kapak_Revizyon_nitesi.jpg

Yetkili Adı
: Süleyman TUNCALP
Adres
: Bayındırlık Mah.Özgürlük Bulvarı Ek Sanayi Sitesi C 2/Blok No:117/123
Şehir/İlçe
:

Batman / Merkez

Telefon
: 0488 214 82 72
Cep Tel
: 0506 746 91 95
Faks
:
Sektörler
: Oto Sanayi , Oto Y. Parça Ve Tamircileri
Email
: info@uzmanlarmotor.net
Web
: http://www.uzmanlarmotor.net/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 14686 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

2010 yılında temelleri atılan Uzmanlar Moto Yenileme Ltd.Şti. Batman için ve çevre ile  ve ilçelerde verdiği hizmet ile otomotiv sektöründe bölgenin lokomotif haline gelmiştir. Rektefe ve taşlana dışında metelok işlemi ile çeşitli alanlarda kaliteye imza atan Uzmanlar Motor Yenilenme son 5 yılda sunduğu hizmet ile bölgenin yıldızı haline gelmiştir. Uzmanlar Motor Yenilenme sektöründe yıllarıdır biriktirdiği deneyimi kalite ve güveni baz alarak insanla barışık teknolojiye ayak uyduran gelişime açık kapı bırakan şirket politikamızla kaliteden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü faaliyette kaliteden taviz vermeyen Uzmanlar Motor Yenilenme bütün faaliyetlerinde sağlamlık,estetik ve güven kavramlarını ilke haline getirmiştir.

 

VİZYON DEĞERLERİMİZ

Uzmanlar Motor yenilenme sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimi zamanın teknoloji şartlarına uygun insanla uyumlu projelere imza atman için kullanır. Bütün faaliyetlerinde bireyin motor yenilenme ihtiyaçlarını merkeze olan Uzmanlar Motor Yenilenme Avrupa kalitesinde estetik değerlere sahip çıkan bireyin tüm motor yenilenme ihtiyaçlarını gözeten projelerle geleceğin kuşaklarına dünya ile rekabet içinde savaşmayı hedefler. Merkezine insanı koyan Uzmanlar Motor Yenilenme çağımızın gurur duyacakları faaliyet alanları bırakmayı hedefler. Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği her türlü faaliyette kaliteden ödün vermeyen Uzmanlar Motor Yenilenme tüm olanlarında estetik ve  kaliteye uygun maliyet ve güven kavramlarını göz önünde bulundurur.

 

DEĞERLERİMİZ

*Gerek yönetim gerek faaliyet anlayışımızla merkezinde insana saygı yer alır

 
*Bu dünyayı gelecek nesillerden ödün aldığımız bilinciyle sürdürüle bilir teknoloji ile hareket etmeyi planlar
 
*Kalitenin tüm insanların hakkı olduğuna inanırız ve ödün vermeyiz.
 
*Gelişmenin ve ilerlemenin çevremizle birlikte olması gerektiğiniz bilir, kendimizle birlikte çevreyi de geliştirmek için çalışırız.
 
*Şeffaf ve kalıtımcı bir çalışma anlayışını benimser bunu yalnız şirket için çalışma değil birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde rehber alırız.
 
*Uluslar arası kabul edilmiş sağlık ve güvenlik ve çevre kuruluşlarının standartlarını Projelerimizin merkezinde yer alır.
 
 
 
 İLKELERİMİZ
 
İnsana ve Doğaya Saygı / Mesleki Yetişkinlik / Uzmanlık / Sorumluluk/Güven
 
*Firma olarak tüm faaliyetlerimizin TSE ve ISO kalitesine uygun.
 
*İlgili tarafların kalite bilincinin geliştirilmesi için çalışmalarda bulunacağımızı.
 
*Enerji ve kaynaklarımızın verimli kullanılmasını sağlayacağımızı
 
*Yönetim sistemimizi sürekli geliştireceğimizi ve iyileştireceğimiz.
 
*Çalışma alanımızda insan sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek kaza-hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol için gerekli her türlü korumayı sağlayacağımızı.
 
*Bu doğrultuda çalışanlarımız çevre ve iş sağlığı ve güvenlik bilincinin gelişmesi için her türlü faaliyeti getireceğimizi.
 
*İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri de aynı hassasiyetle izleyeceğimizi bunları en aza indirmek için gerekli çabayı göstereceğimizi.
 
*Yasal yükümlülüklerimize yürürlükteki kalite iş sağlığı mezatların şatlarına.
 
*Sürekli gelişme felsefesini ve sistemlerini tüm süreçlerde yönetim sistemimize uygun hak  getireceğimizi ve etkili alanlarımızı sürekli iyeleştireceğimizi ve  tüm personele özümseneceğimizi ve bu doğrultuda rekabet gücünü arttıracağımızı.
 
*Sektördeki teknoloji ile yenilikleri dünyada eş zamanlı takip ederek bilinçli yönetim kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ilkelerimizi baz alarak (İnsana ve  Doğaya Saygı / Mesleki Yetişkinlik / Uzmanlık / Sorumluluk/Güven) şartlara uygun olarak karşılayacağımızı taahhüt ederiz.
Facebook Yorumları