Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Ankara Günlük Kiralık Apart 03122856005

1437395697_Hemen_Kiralk_Gnlk_Apart.jpg

170 TL
Ankara / Çankaya / Nasuh Akar Mah 1400 Sok No: 16/3 Balgat Ankara 06520
İlan No :
14
İlan Tarihi :
20/07/2015
Emlak Tipi :
Günlük Kiralık Turistik Tesis
HAKAN GÜNSÜR
  • İş 0 (312) 285 60 05
  • Cep 0 (549) 285-6005
Güvenlik Önerileri!
  • Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiç bir sebeple kaparo ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Emlak alırken dikkat edilmesi gereken güvenlik önlemleri hakkında detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
İlan Detayları

Ankara Günlük Kiralık Apart  Ankara’da ev, ofis, apart ve daireler için günlük ve ya kısa  süreli kiralama hizmeti veren kurumsal bir yapıdır. Güvenilir, müşteri odaklı, ilkeli bir kuruluştur. Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını, değerlerini ve misafir perverliğini  profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.
İhtiyacınız olan ,bir evde bulunması gereken her imkanı sunarak rahat, huzur ve konforunuzu garanti ediyoruz . Sağlık ve güven içinde konaklayabilmeniz için hijyen kuraları profesyonel bir ekip ve  kontrol grubu  tarafından düzenlenir. Kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için , Evodak ; sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.   Ankara’nın şehir  merkezinde  bulunan dairelerimizin hepsinde  kablosuz internet , full eşya , ayrıcalıklı dekorasyon ,profesyonel temizlik hizmeti vardır .Lüks kiralık daireler  fotoğraflarda görmüş olduğunuz gibidir. Hizmet ofisimizden  7/24 bilgi alabilirsiniz.
Dairelerimiz Ankara’nın merkezinde olup, 24 saat dışardan hizmet alabileceğiniz noktalardadır. Otellere kıyasla kendinizi çok daha özgür ve konfor içinde hissedebileceğiniz ayrıcalıktadır. İstediğiniz yemeği pişirebileceğiniz gibi, isterseniz de sipariş edebilirsiniz. Kendi evinizdeymiş gibi rahat rahat siparişiniz kapınıza gelsin. Tüm dairelerimizde civarda  bulunan, özenle seçilmiş restorantların kataloglarını  bulacaksınız, istediğiniz servisi telefonla arayarak daire kodu ve adresini verdiğinizde gerekli servisi sağlanacaktır.
Günlük kiralık daire ve apartlarda konaklamak her zaman otellerden daha ekonomiktir. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu , zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat  ve konforla konaklayabileceğiniz  günlük kiralık daire sistemi  sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir,dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilirsiniz. Günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır.Kişi başı ücret alınmaz. Bu da günlük kiralık dairlerin en önemli ayrıcalığıdır. Misafir davet edebilir,evinizde ağırlayabilirsiniz.Unutmayın;evinizdesiniz.Otellerin kısıtlayıcı kuralları vardır.Sizleri ; tek odayla sınırlayan ve kişi başına ücret alan otel  politikalarında kurtarmak için hizmet veriyoruz. Evinizin sıcak,samimi,özgür ortamını sunuyoruz.
Evodak olarak; kurumsal ,güvenilir, müşteri odaklı, bilgiye dayalı, sürekli gelişimi hedefleyen, dairelerinde aranan nitelikleri titizlikle bulunduran, yaratıcı iş yapma anlayışına sahip bir firmadır. Bizler Evodak ;olarak müşterilerimize kaliteli ve avantajlı hizmet sunmayı hedefledik. Ankara’da kısa dönemli konaklama ve günlük daire kiralama  ihtiyacına  farklı  ve  ayrıcalıklıhizmet kalitesiyle cevap vermek  için çalışıyoruz.
 

Bu Üyemizin Diğer Emlak İlanları
Bölgedeki Diğer İlanlar
Facebook Yorumları