Doğunun Nabzı | Doğunun Nabzı Burada Atıyor ®

Alpamar Alışveriş Merkezi

Gültepe Mah. 4304 Sok. Beyaz konak 2 Apt. Altı No:15 Batman Merkez/Batman
Tel: 0488 221 18 45 Cep: 0544 403 84 05 Fax: 0488 221 18 55
Üye

KAMPANYALAR

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1. Hediye ürünler üretici firma garantisindedir ve ALPAMAR AVM. (Alpamar gıda temz.inş.eml. san.tic.ltd.şti.)’in ürün garantisinde bir sorumluluğu yoktur.

2. Ürünler yurt dışına çıktığında ürünlerin garantisi markanın uluslararası garanti anlaşmaları ile sınırlıdır.

3. Ürün teslimi mağazamızda puan karşılığı ile yapılacaktır.

4. Ürünlerin teslimi istek formu doldurduktan sonra en geç 15 iş günü içerisinde müşterinin imzası karşılığı yapılacaktır.

5. ALPAMAR AVM. (Alpamar gıda temz.inş.eml. san.tic.ltd.şti.) hediye ürünü stoklarında bulundurmakla mükellef değildir. Modeli üretilmeyen hediye ürün seçileceği taktirde hediye puan hak sahibine bildirilerek ya hak sahibinin talep edeceği başka bir ürün veya muadil bir ürün hak sahibine teslim edilecektir.

6. Kişisel bilgilerin doğru olup olmadığından hak sahibi müşteri sorumludur. İletişim bilgileri eksik kişiler doğan aksaklıklardan hak talep edemezler.

7. Ürünlerin görselleri temsilidir ve ürünler üretici firmann stoklarına göre marka muadilleriyle değiştirilebir.

8. ALPAMAR AVM. (Alpamar gıda temz.inş.eml. san.tic.ltd.şti.) hediye ürün kataloğunu istediği zaman 2. ve 3. kişilere haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

9. Değişen hediye ürün kataloğu çeşitli şekillerde müşterilere duyurulacaktır.

10. Hediye ürünler 18 yaş altı kişilere teslim edilmez.
11. Hediye istek formu doldurup imzalayan kişi, bu sözleşmeyi kabul etmiş anlamına gelir ve oluşabilecek sorunlar karşısında sözleşme çerçevesinde hak talep edebileceklerdir.

12. Kampanya döneminde Alpamar AVM. Mağazasında yapacağınız alışverişte GoldCard müşterilerine özel her 1 TL değerindeki alışverişe 1 GoldPuan karta yüklenecektir.
ÖRNEK : 100TL = 100 GoldPuan

13. GoldPuan kampanyanın sona ermesi durumda müşterilerimizin telefonuna kampanya bitim tarihi ile ilgili bilgi mesajı atılacaktır. Kullanım süresi sonunda harcanmayan GoldPuan sistem tarafından otomatik silinecektir. Kazanılan GoldPuanlar 30 takvim günü kullanım süresi verililip, bu süre sonunda kullanılmayan Gold Puanlar sistem tarafından otomatik silinecektir.

14. Kampanyadan sadece Alpamar AVM. GoldCard müşterileri yararlanacaktır.

15. Kampanyanın duyurumu kapsamında GoldCard müşterilerine bilgi mesajı gönderilip, alpamar.com.tr internet sitesinde kampanyaya ait bir kampanya sayfası oluşturulacaktır.

16. iş bu sözleşme ALPAMAR AVM. ile HAK SAHİBİ MÜŞTERİ arasında imzalanmıştır.

17. İş bu sözleşme bu madde de dahil 17 maddeden ibarettir.


Bu sayfamız 842 kez ziyaret edildi
Diğer Sayfalarımız
Başlık Tarih
KAMPANYALAR 14/01/2015
Facebook Yorumları